Szczepienia ochronne u kobiet planujących ciążę i ciężarnych

Szkolenia
Termin: 2018-03-03 00:00

Miejsce: Szczepienia ochronne u kobiet planujących ciążę i ciężarnych

szczepionki 2018 header v2

Szanowni Państwo,

W imieniu Zarządu Polskiego Towarzystwa Wakcynologii chcielibyśmy serdecznie zaprosić członków Towarzystwa, sympatyków oraz wszystkie osoby zainteresowane problematyką szczepień ochronnych do udziału w Warsztatach „Szczepienia ochronne u kobiet planujących ciążę i ciężarnych”. Spotkanie odbędzie się w Warszawie, w dniu 3 marca 2018 roku. Hasłem tegorocznych Warsztatów jest: "Bezpieczne dla kobiet, korzystne dla dzieci". Warsztaty będą okazją do wspólnej dyskusji neonatologów, pediatrów, ginekologów i perinatologów, a także lekarzy rodzinnych i wszystkich osób zainteresowanych wakcynologią.
Do udziału w spotkaniu zapraszamy także pielęgniarki, położne, rezydentów i pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej.
Miło wspominamy nasze poprzednie warsztaty, na których liczne grono uczestników prowadziło interesujące dyskusje i dzieliło się swoim doświadczeniem. Liczymy na to, że tym razem ciekawie i sympatycznie spędzimy czas w Warszawie.

 

Organizatorzy

 

 

Szczegółowe informacjehttp://warsztatyptwakc2018.pl/glowna

 

 

 

BIURO ORGANIZACYJNE

  Ewa Sochan 
Biuro Organizacyjne 
tel. +48 22 642 09 40 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Medius Sp. z o.o. 
ul. Powstańców Śląskich 26A, 01-381 Warszawa

 

OPIEKUNOWIE BIZNESOWI

Wojciech Błoch 
Dyrektor Zarządzający 
tel. 608-680-923 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ewelina Miszczuk 
Key Account Manager 
tel. 694-263-969 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Telefon
+48 22 642 09 40
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW

 

Terminy


  • 2018-03-03 00:00

Wspierane przez iCagenda

NEWSLETTER

FORMULARZ KONTAKTOWY


Powered by JS Network Solutions