Rola pielęgniarki i położnej w opiece nad noworodkiem

Konferencje
Termin: 2018-02-24 00:00

Miejsce: Warszawa

Pielegniarki 2018 header v2

 

 

 

Szanowni Państwo, 

Gorąco zapraszam do udziału w III edycji konferencji "Rola pielęgniarki i położnej w opiece nad noworodkiem". Konferencja została objęta honorowym patronatem Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Neonatologicznego oraz Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka WUM. Organizatorem konferencji jest firma Medius.

Organizacja tej konferencji jest kolejną inicjatywą edukacyjną na rzecz pielęgniarek neonatologicznych i położnych. Spotkanie odbędzie się w Warszawie, 24 lutego 2018 roku, w Centrum Konferencyjnym Szpitala MSWiA, przy ul. Wołoskiej 137. Będziemy tak, jak w latach poprzednich omawiać zagadnienia istotne dla Waszej pracy z noworodkami. Program konferencji został przygotowany w oparciu o informacje interesujące środowisko, otrzymywane z różnych oddziałów noworodkowych.

 

Prof. dr hab. med. Maria Katarzyna Borszewska - Kornacka 
Prezes Polskiego Towarzystwa Neonatologicznego

Szczegółowe informacjehttp://opiekanadnoworodkiem.pl/glowna

 

BIURO ORGANIZACYJNE

  Ewa Sochan 
Biuro Organizacyjne 
tel. +48 22 642 09 40 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Medius Sp. z o.o. 
ul. Powstańców Śląskich 26A, 01-381 Warszawa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Telefon
+48 22 642 09 40
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW

 

Terminy


  • 2018-02-24 00:00

Wspierane przez iCagenda

NEWSLETTER

FORMULARZ KONTAKTOWY


Powered by JS Network Solutions