AKTUALNOŚCI

Standardy medyczne w praktyce neonatologicznej i pediatrycznej

5. jubileuszowa edycja konferencji naukowo-dydaktycznej „Standardy medyczne w praktyce neonatologicznej i pediatrycznej”, odbędzie się 3-4 marca 2017 r. w Warszawie.

CZYTAJ

Opieka wspierająca rozwój noworodka w oddziale szpitalnym

Serdecznie zapraszamy do udziału w kursie "Opieka wspierająca rozwój noworodka w oddziale szpitalnym". Celem kursu jest poszerzenie wiedzy uczestników o teoretyczne i praktyczne aspekty interdyscyplinarnej opieki ukierunkowanej na rozwój nad noworodkiem urodzonym przedwcześnie, leczonym w oddziale szpitalnym. 

 

CZYTAJ

V Łódzka Konferencja Neonatologiczna z cyklu Świat Neonatologii

mediumx 2716 39398W dniach od 6 do 7 kwietnia b.r. serdecznie zapraszamy do udziału w V Łódzkiej Konferencji Neonatologicznej z cyklu Świat Neonatologii, której tytuł brzmi: Zaawansowane technologie w neonatologii. Dokąd zmierzamy Postępy w leczeniu niewydolności oddechowej, monitorowanie mózgu, neuroprotekcja.

CZYTAJ

Cenna inicjatywa Pierwszej Damy. Agata Kornhauser-Duda spotkała się z prezydentem CMCF

Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze spotkania Pierwszej Damy RP Agaty Kronhauser-Dudy z prezydentem CMCF Bjoernem Martinoffem:

 

CZYTAJ

III Global Summit for Improving Standard of Care for Preemies

 

Zrzut ekranu 2016 12 03 o 09 56 24

 

 

 

 

Koalicja dla wcześniaka na III Międzynarodowym Forum dotyczącym wcześniaków

Przedstawiciele 26 krajów spotkali się na początku grudnia br. w Sofii na III Międzynarodowym Forum dotyczącym Wcześniaków, aby wymienić się doświadczeniami i wspólnie zastanowić nad potrzebami wcześniaków i ich rodziców, problemami, z którymi muszą się zmagać i rozwiązaniami, które w przyszłości poprawią opiekę nad dziećmi urodzonymi przedwcześnie w każdy kraju. Polskę reprezentowała prof. dr hab. n. med. Maria Katarzyna Borszewska-Kornacka Kierownik Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Szpitala Klinicznego Ks. Anny Mazowieckiej, Prezes Polskiego Towarzystwa Neonatologicznego i inicjatorka Koalicji dla wcześniaka.

 

 

CZYTAJ

NEWSLETTER

FORMULARZ KONTAKTOWY


Powered by JS Network Solutions