AKTUALNOŚCI

Seminarium NeoPallium

mediumx 1094 17674Zapraszamy Państwa na II edycję Seminarium NeoPallium „Praktyka postępowania w paliatywnej opiece perinatalnej”, organizowanego przez Instytut Matki i Dziecka.

CZYTAJ

Konferencja PRO INFANTIS 2017

 

medium 5460 16893Zauważalny jest coraz wyraźniej brak neonatologów w Polsce. Skutkiem takiej sytuacji jest coraz częstsza aktywność pediatrów w oddziałach neonatologicznych poziomu pierwszego i drugiego opieki referencyjnej. Dlatego zapraszamy Pediatrów i Neonatologów do wysłuchania ciekawych wykładów oraz dyskusji dotyczących opieki i leczenia noworodków oraz niemowląt podczas pierwszej edycji Konferencji PRO INFANTIS 2017 w dniach 8-9 czerwca 2017r. w Międzyzdrojach.

CZYTAJ

Standardy medyczne w praktyce neonatologicznej i pediatrycznej

5. jubileuszowa edycja konferencji naukowo-dydaktycznej „Standardy medyczne w praktyce neonatologicznej i pediatrycznej”, odbędzie się 3-4 marca 2017 r. w Warszawie.

CZYTAJ

Opieka wspierająca rozwój noworodka w oddziale szpitalnym

Serdecznie zapraszamy do udziału w kursie "Opieka wspierająca rozwój noworodka w oddziale szpitalnym". Celem kursu jest poszerzenie wiedzy uczestników o teoretyczne i praktyczne aspekty interdyscyplinarnej opieki ukierunkowanej na rozwój nad noworodkiem urodzonym przedwcześnie, leczonym w oddziale szpitalnym. 

 

CZYTAJ

V Łódzka Konferencja Neonatologiczna z cyklu Świat Neonatologii

mediumx 2716 39398W dniach od 6 do 7 kwietnia b.r. serdecznie zapraszamy do udziału w V Łódzkiej Konferencji Neonatologicznej z cyklu Świat Neonatologii, której tytuł brzmi: Zaawansowane technologie w neonatologii. Dokąd zmierzamy Postępy w leczeniu niewydolności oddechowej, monitorowanie mózgu, neuroprotekcja.

CZYTAJ

NEWSLETTER

FORMULARZ KONTAKTOWY


Powered by JS Network Solutions