Kurs Oceny Globalnych Wzorców Ruchu Metodą Prechtla. Kurs Podstawowy

Szpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie oraz Klinika Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zapraszają na Kurs Oceny Globalnych Wzorców Ruchu Metodą Prechtla, Kurs podstawowy. 16-19 października 2017 r.  Kurs skierowany jest głównie do lekarzy neurologów, neonatologów oraz lekarzy rehabilitacji medycznej. Metoda ta pozwala na bardzo wczesne wykrycie ewentualnych uszkodzeń ośrodkowego układu nerwowego noworodka i małego dziecka. Metoda polega na ocenie jakości ruchu dziecka w jego spontanicznej aktywności. Zaletą tej metody jest jej nieinwazyjność i możliwość uzyskania obiektywnej diagnozy, skutecznej w 98%. Stanowi bardzo wiarygodne narzędzie diagnostyczne - jedno z najważniejszych stosowanych nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Uczestnicy kursu zdobywają wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, która pozwala na ocenę prawidłowych oraz nieprawidłowych ruchów dziecka.

 

Program kursu PODSTAWOWEGO - Główne tematy:
- Rozwój ruchów globalnych w okresie wcześniaczym i noworodkowym
- Kliniczne znaczenie badania ruchów globalnych
- Główne nieprawidłowości ruchów globalnych
- Praktyczne porady dotyczące oceny ruchów globalnych
- Ruchy globalne a mózgowe porażenie dziecięce.Kurs jest prowadzony w języku angielskim z tłumaczeniem symultanicznym na język polski. Kurs rozpoczyna się każdego dnia o godz. 9 i trwa do godz. 17.Kurs prowadzi: prof. Christa Einspieler, Institute of Physiology, Medical University of GrazMiejsce kursu: Budynek Wydziału Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu WarszawskiegoBednarska 2/4,00-310 Warszawa

 

 

Cena kursu bez zakwaterowania:
Kurs PODSTAWOWY - 3400 PLN (w cenie kursu: materiały szkoleniowe, obiady, przerwy kawowe)Zgłoszenia na kurs są przyjmowane do 15 września 2017 r. Prosimy o wypełnienie karty rejestracyjnej - do pobrania na stronie.Kartę rejestracyjną należy przesłać na nr faksu: 22 59 66 404 lub zeskanowaną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Płatność za kurs należy uiścić do 30 września 2017 r. na konto:
Bank Gospodarstwa Krajowego numer 18 1130 1017 0020 1368 5920 0001 z adnotacją „PrechtlBas17”. Organizator zastrzega, że w przypadku rezygnacji uczestnika z kursu przed 30 września 2017 roku organizator pobiera 35 zł z tytułu kosztów księgowych.

 

Organizator zastrzega, że w przypadku rezygnacji uczestnika z kursu po 30 września 2017 roku wpłaconych pieniędzy nie zwraca.Kontakt do organizatorów:

 

Alina Kuźmina, Szpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej
tel. 22 59 66 418
tel. kom. 602 672 094
mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NEWSLETTER

FORMULARZ KONTAKTOWY


Powered by JS Network Solutions